Vyhledávání

Informace o nás

Společnost AUTOPEX s.r.o. byla založena v roce 2005 jako velkoobchod a následně maloobchod s náhradními díly pro US vozy JEEP a CHRYSLER. Z důvodu vysoké poptávky po rychlosti zpracování objednávek a online přístupu k nabídkám spustila společnost v roce 2004 web www.americanparts.eu a následně www.amaricanparts.cz V současné době zahrnuje naše nabídka nejen náhradní díly na osobní US vozy, ale i mnoho náhradních dílů na evropské vozy a nově také na nákladní automobily.

Aktuálně neprovozujeme žádný kamenný obchod, ale plně se soustředíme na online prodej našich produktů na internetu. Pravidelně aktualizujeme naši nabídku a spolupracujeme i se zahraničními inzertními a prodejními servery. Díky tomu jsme schopni zajistit a dodat i náhradní díly, které nejsou uvedeny v aktuální nabídce eshopu. Neváhejte nás proto kontaktovat i v případě, že jste nenašli požadovaný produkt nabídce.

Díky spolupráci s prověřenými a korektními vrakovišti jsem schopni také efektivně a za přijatelnou cenu zajisti dodávku použitých náhradních dílů včetně objemných celků, jako jsou karoserie a motory.

Neváhejte nás proto kontaktovat na uvedených telefonních číslech.   

© 2015 Všechna práva vyhrazena.